Kontakt

Om du har frågor gällande föreningen och utställningar kan du kontakta oss. 

Du kan även titta under "Vanliga frågor" och kanske hitta ditt svar. 

Klicka här för att komma dit. 


För frågor gällande föreningen, medlemskap och utställningar, kontakta: 
Katalin Szalay eller Bengt Lindén


För frågor gällande betalningar, kontakta: 
Bengt Lindén 


För frågor gällande hemsidan eller utställningsbroshyrer, kontakta: Anna Nilsson
 

Styrelsen

Ordförande
Katalin Zsalay
katalin.szalay@telia.com
0737 - 43 90 13

Vice ordförande
Jörgen Salmose
jorgen@ateljekolema.com
0435 - 910 77

Sekreterare
Catharina Valdix
cavat@telia.com
0706 - 82 22 20

Kassör 
Bengt Lindén
kassoren@iase.se
0731 - 40 16 75

Revisor
Jan Sander
jan.sander@home.se
0703-9324718





Pressansvarig
Anders Lord
anders@lordobild.se

IT- och marknadsföringsansvarig
Anna Nilsson
anna.louise.nilsson@gmail.com
0709 - 91 89 99

Utställningsansvarig
Brith Rosenqvist
brithrqt@hotmail.com

Christina Jiglund

christina@jiglund.se
0735 - 13 20 61

Lokalansvarig (samt fika)
Lisa Hägg
042.131059@telia.com
0739-551075 

Bidragsansvarig
Kerstin Andersson
kerstin.evalena.andersson@telia.com
0705-510128


Copyright © 2015-2018. All Rights Reserved International Artists Society Europe. 
info@iase.se
Senast uppdaterad februari 2018

Bankgironr: 618-9468